Sprawa bardzo pilna Drukuj

 

altOkręgowy Zarząd Mazowiecki w Warszawie przypomina o konieczności przesłania do OZM dokumentów dotyczących inwestycji i remontów wykonanych w Rodzinnych Ogrodach Działkowych w 2016 r. – czyli wypełnionego i podpisanego formularza dotyczącego faktycznie zrealizowanych w ROD w rok 2016 zadań inwestycyjno-remontowych. W przypadku braku realizacji zadań – prosimy o taką informacje (też na formularzu). Sprawa jest pilna, termin na przekazanie dokumentów mija dn. 16.12.2016 r. Załącznik: formularz
 
 
Stanowisko Prezydium KR PZD ws. reportażu opublikowanego w Gazecie Wyborczej Drukuj

 


 
altPo zapoznaniu się z treścią reportażu pt. „Ruch oporu na działkach", autorstwa Marcina Wójcika, zamieszczonego w Gazecie Wyborczej w dniu 21 listopada 2016 roku, Prezydium Krajowej Rady PZD opublikowało stanowisko, w którym stwierdza, że publikacja ta jest wyjątkowo stronnicza, tendencyjna i zakłamuje prawdziwy obraz funkcjonowania Polskiego Związku Działkowców."Dziennikarz oparł bowiem swój materiał o poglądy zupełnie niewiarygodnych osób, które od dłuższego czasu zwalczają i oczerniają Związek" - czytamy w stanowisku.

Załącznik plikowy do pobrania

altprezydium_gw.PDF
 
Reakcja OZM na opublikowany artykuł w dodatku do Gazety Wyborczej Drukuj

 

ikk67W dniu 21 listopada 2016r. w dodatku do Gazety Wyborczej „Duży Format” znalazł się artykuł szkalujący dobre imię Okręgu, a tym samym Związku. W związku z tym faktem, Okręg Mazowiecki PZD nie mógł pozostać bierny i postanowił odnieść się do treści opublikowanego materiału.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 24