Walne Zebranie Sprawozdawcze ROD "Słoneczny" Drukuj
Walnym Zebraniem Sprawozdawczym w ROD "Słoneczny " w Ostrołęce rozpoczęła się kampania sprawozdawcza w Ogrodach z rejonu Ostrołęki. Zebranie odbyło się w II terminie. Na zebraniu złożyły sprawozdania ze swojej działalności w roku 2016: Zarząd i Komisja Rewizyjna ROD. Następnie przedstawiono programy działania i podjęto uchwały dotycząe zadań na rzecz Ogrodu na 2017 r.
jn  
 
Stanowisko Prezydium KR PZD ws. kolejnego ataku medialnego na PZD w TVP2 Drukuj

 


 
Stanowisko
Prezydium Krajowej Rady Polskiego Związku Działkowców
z dnia 22 lutego 2017 r.
 
 
w sprawie emisji w dniu 14 lutego 2017 r. w TVP 2 w programie „Magazyn Ekspresu Reporterów” reportażu pt. „Działkowa wojna”
 
 
Prezydium Krajowej Rady PZD wyraża swój sprzeciw wobec podjęcia przez Polską Telewizję S.A. kolejnego w ostatnim czasie ataku na Polski Związek Działkowców.
Więcej…
 
Czytajmy "Działkowca" Drukuj

 


 

alt
Przedwiośnie to już okres pierwszych intensywnych prac na działce, jak choćby porządkowanie rabat, zdejmowanie zimowych zabezpieczeń, opryski w stanie bezlistnym czy cięcie drzew i krzewów. A znakomitym doradcą w tym zakresie będzie najnowszy, marcowy numer „działkowca”, w którym nie zabraknie również aktualnych porad, ogrodniczych inspiracji, roślinnych nowości, czy tematów ważnych dla zdrowia!
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 24